- Sport
- 20 september 2020
- Door Redactie
Uitslagen van wedstrijden Loopgroep AG ’85
NIEUWLEUSEN - De lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 namen afgelopen week aan diverse wedstrijden deel.
Baanloop Epe
Bij de baanloop in Epe liep Rudie Troost onder warme omstandigheden de 5.000 meter in een tijd van 17.40 minuten, waarmee hij tweede werd. Henk Hokse liep een tijd van 19.19 minuten.
Baaninstuif Hengelo
Bij baaninstuif-wedstrijden in het FBK-stadion in Hengelo liep Henk Slager de 10.000 meter in een tijd van 34.12,74 minuten, waarmee hij één seconde onder zijn persoonlijk record bleef.
Deventer Ultra festival
Bij het Deventer Ultra festival bestond de hoofdafstand uit een loop over 24 uur. Michiel Huzen nam deel aan De 12 uur van Deventer. De wedstrijden vonden plaats op een parcours van 1.295 meter rond de baan van AV Daventria en wielerbaan Keizerslanden. Huzen kwam in 12 uur tot een totaalafstand van iets meer dan 120 kilometer. Hiermee werd hij vijfde in de einduitslag en won hij de derde prijs bij de Mannen 40+.

Delen: