- Sport
- 15 mei 2022
- Door Redactie
S.V. Nieuwleusen bindt F.C. Klazienaveen ook aan kampioenskar
NIEUWLEUSEN - Onder stralende omstandigheden vierde S.V. Nieuwleusen zaterdag het kampioenschap op sportpark ’t Klaverblad. Het toegestroomde publiek en de sponsors werden tijdens het vieren van het kampioenschap onderbroken door de competitiewedstrijd tegen F.C. Klazienaveen.
Voordat de competitie begon, werd F.C. Klazienaveen getipt (ook door henzelf) als een serieuze kampioenskandidaat mede doordat er van her en der spelers naar toe gingen. Geen woorden maar daden, want ook F.C. Klazienaveen werd met een nederlaag naar huis gestuurd door de kampioensploeg uit Nieuwleusen.
Spelverloop
De eerste helft liet zien dat de uitploeg fysiek het duel niet schuwde en scheidsrechter Zander Pouls uit Dedemsvaart had zijn handen vol om de wedstrijd in goede banen te leiden. Mede doordat trainer Patrick Beek het ook nodig vond om met woord en gebaar een duit in het zakje te doen. Maar gelukkig voor S.V. Nieuwleusen joeg spits Randy Vink in de 26e minuut de bal tegen de touwen en liet het thuispubliek juichen. Opmerkelijk feit was nog dat assistent-scheidsrechter Ronny Klosse een spierblessure opliep, maar zijn rol werd vlekkeloos ingevuld door allround verzorger Gerrit Krul.
Na rust
Direct na de rust kwam F.C. Klazienaveen verrassend uit de startblokken, via Jesse Habing die de bal netjes in het doel tikte na een aanval via de linkerkant. Maar lang konden de mannen uit Klazienaveen niet genieten van de gelijkmaker, want vier minuten later kon keeper Lennon Ebeltjes de vrije trap van Reinier Meijerink niet onder controle houden en Bas Evenboer was er als de kippen bij om S.V. Nieuwleusen weer op voorsprong te zetten. Tien minuten later was de strijd gestreden, toen Randy Vink simpel de 3-1 binnen kon tikken na een aanval wederom via Reinier en Bas. In de stand kwam verder geen verandering, ondanks een aantal frisse wissels die trainer Jeroen Elzinga invoerde.
Kampioenschaal
Na de officiële uitreiking van de medailles, oorkonde en kampioenschaal door de heer Bé Veen namens de KNVB en voorzitter Erwin van Leussen aan aanvoerder Reinier Meijerink werd er tot in de late uurtjes heerlijk gefeest op sportpark ‘t Klaverblad. Volgende week wacht om 14.30 de uitwedstrijd tegen V.V. Hollandscheveld.
Opstelling
Doel: Tim Hoogenkamp
Achterhoede: Niels Koets (86e minuut Kris Tinholt) – Roy Bollemaat – Saake Malestijn – Leon de Raad (60e minuut Mark de Weerd)
Middenveld: Tom Vasse – Gerrit Zekveld (60e minuut Ruben Brinkman) – Reinier Meijerink – Thomas Koobs
Voorhoede: Randy Vink – Bas Evenboer (60e minuut Stijn Hoekstra)
Scoreverloop:
26e minuut 1-0 Randy Vink
46e minuut 1-1 Jesse Habing
49e minuut 2-1 Bas Evenboer
59e minuut 3-1 Randy Vink
Pupillen van de week: de talentvolle JO12-1JM spelers Bas Velthuis en Owen Talen.

Delen: