- Algemeen
- 4 december 2021
- Door Redactie
Sinterklaas maakt rondtocht door Oudleusen
OUDLEUSEN - Even leek het erop of Sinterklaas dit jaar Oudleusen over zou slaan. De jaarlijkse middag in De Wiekelaar, georganiseerd door de ondernemers, kon natuurlijk niet doorgaan, in verband met de coronamaatregelen.
Maar op de valreep maakte de Goedheiligman toch nog zijn opwachting in Oudleusen. Een geluidswagen reed voorop: zorgde dat de dorpsbewoners alert waren en bracht iedereen in stemming met een aanstekelijk muziekje.
Sint maakte met zijn pieten een rondrit door de straten van Oudleusen en her en der stonden kleine groepjes met ouders en kinderen hem toe te zwaaien. De pieten voorzagen hen natuurlijk van pepernoten. Zo konden ook de kinderen uit Oudleusen toch nog een glimp opvangen van Sinterklaas.

Delen: