Foto: Kledingbank Nieuwleusen. Archieffoto: Marcel van Saltbommel.

Kledingbank Nieuwleusen open voor Oekraïners

DALFSEN - Kledingbank Nieuwleusen zet haar deuren open voor vluchtelingen uit Oekraïne.

Deze mensen hoeven niet door een coördinator te worden aangemeld, maar kunnen zich gewoon melden om kleding op te halen tijdens uitgiftes.

Ook houdt de Kledingbank iedere dinsdagmiddag een speciale middag voor Oekraïense vluchtelingen. Doel van deze middag is - naast het verschaffen van kleding, schoenen, bad- en beddengoed - om de vluchtelingen uit Oekraïne met elkaar in contact te brengen. Ze kunnen hun eigen taal spreken en ervaringen uitwisselen. Op dinsdagmiddag is de Kledingbank aan de Grote Markt 44 in Nieuwleusen geopend van 13.30 tot 15.30 uur.

Vrijwilligers welkom

Wie de Kledingbank wil helpen: nieuwe vrijwilligers voor het sorteren van kleding zijn altijd welkom. Voor meer informatie zie de website kledingbanknieuwleusen.nl

 

 

 

Delen:

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer? Laat het ons weten!

Lees meer

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency