Chinees restaurant Nieuwleusen in het landelijke nieuws

NIEUWLEUSEN - De eigenaren van Chinees Restaurant De Chinese Muur zijn een tijdje geleden vanwege het Chinese nieuwe jaar naar hun familie in Hong Kong afgereisd.

Na hun terugkomst hebben ze zelf besloten om 14 dagen in een soort quarantaine te blijven.

Met een briefje op de deur benadrukken ze dat er geen sprake is van een Corona besmetting. De familie is ook niet in de provincie Wuhan geweest waar de ontsmettingshaard werd aangetroffen. Het is puur een eigen beslissing die ze genomen hebben. Na hun terugkomst zijn ze 14 dagen langer gesloten gebleven. Uit voorzorg en veiligheid van de klanten. Vrijdag 28 februari gaan de deuren weer open. De tijdelijke sluiting haalde vandaag het landelijke radionieuws. 

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer? Laat het ons weten!

Lees meer

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency