Foto: Zoonlief hanteert de zaag in komedie 'Het Schip In' van Oese Volluk

Burgemeester Erica van Lente gaat ‘Het schip In’ voor Tour du ALS

NIEUWLEUSEN - De leden van toneelgroep Oese Volluk sluit op zaterdag 9 maart op een bijzondere wijze hun toernee door de regio af.

Benefiet Tour de ALS

Na zes uitvoeringen besluit Oese Volluk voor het derde jaar hun toernee door de regio met een speciale benefietvoorstelling om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de teams Dalfsen en Nieuwleusen van Tour du ALS. Tijdens deze uitvoering speelt Dalfsens nieuwe burgemeester Erica van Lente een passende gastrol in de komedie ‘Het schip in’. Ook Klaske Buitenhuis en Berry Pannen van collega-toneelvereniging de Kleine Kunst spelen een gastrol. Ze maken als kok en matroos deel uit van de bemanning.

Cruise van Zwitserland naar Ommen

Het publiek wordt meegenomen op een cruise van Zwitserland naar Ommen. De bemanning heeft de handen vol aan gasten van diverse pluimage. Naast een mensensmokkelaar en de excentrieke Cathelijne is ook dieractivist Martin aan boord van het schip. Hij probeert ongezien een aantal murmeldieren naar het veilige Duitsland te smokkelen. Wanneer hij zijn kleine vrienden wil luchten, ontsnappen de beestjes en worden de problemen alsmaar groter.

Laatste uitvoering voor ALS

Dit blijspel met actuele thema’s en ouderwetse humor wordt nog één maal in de regio opgevoerd. De opbrengst is voor de teams Dalfsen en Nieuwleusen die komende zomer de Mont Ventoux in Frankrijk gaan beklimmen op geld bijeen te brengen voor de strijd tegen de dodelijke zenuw- en spierziekte ALS.
Bij deze ziekte vallen de spierfuncties van het lichaam één voor één uit. Jaarlijks overlijden er zo’n vijfhonderd mensen aan de gevolgen van deze ziekte. Met het ingezamelde geld wordt wetenschappelijk onderzoek gefinancierd, om zo ALS de wereld uit te krijgen.

Voorstelling in De Overkant

De voorstelling op zaterdag 9 maart vindt vanaf 20.00 uur plaats in centrum De Overkant in Dalfsen. Dan zal blijken of burgemeester Erica van Lente het hoofd boven water kan houden. Kaarten zijn te reserveren op www.toneelgroepoesevolluk.nl of via tel. 06-33313355.

 

 

Delen:

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer? Laat het ons weten!

Lees meer

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency