Foto: de winnaars van Autorodeo Oudleusen. Foto: Marcel van Saltbommel.

Autorodeo Oudleusen: modderige Slag om Oldluus’n

OUDLEUSEN - De 31e editie van Autorodeo Oudleusen werd zaterdag georganiseerd, maar de weergoden werkten niet helemaal mee.

De deelnemers hebben wel allemaal een ronde gereden, maar niet alle manches konden worden uitgevoerd. Dus hebben een heleboel deelnemers de auto al weer klaar staan voor een volgende editie.
Ondanks het wegschrapen van de blubber, ontstond er door de regen zo weer nieuwe modder. De auto’s kwamen al snel vast te zitten en zelfs de shovels hadden moeite om het terrein begaanbaar te houden. Toen werd de rodeo stilgelegd, maar bleef het in de tent nog wel lang gezellig.

Uitslagen

In de lichte klasse werd Sven Veerman eerste, in de middelklasse Dennis van Leussen en in de zware klasse Robbin Heusinkveld. Best painted car: René van de Kolk, rarest car: Buutnboer fm en beste dame: Joanne van Ommen.
De Strijd van Salland was het goede doel tijdens de Autorodeo, deze stichting zamelt geld in voor hersentumoronderzoek.

Foto's onder: Marcel van Saltbommel. Klik op het pijltje> voor de volgende foto

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency