Foto: Marcel van Saltbommel.

Accordeonisten treffen elkaar bij ’t Witte Peerd in Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN - Enthousiaste muzikanten kwamen zondag bij elkaar voor de accordeon- en harmonica-trefdag in zalencentrum ’t Witte Peerd in Nieuwleusen.

Het was de zeventiende editie van het treffen. Zowel buiten als binnen lieten de muzikanten de verschillende genres van het accordeonspel horen. De spelers kwamen weer uit alle windstreken met hun accordeons, harmonica’s, mondharmonica’s en steiers en andere akoestische instrumenten. Er werd volop geïmproviseerd: overal ontstonden spontane groepjes met enthousiaste spelers en voor het publiek was het weer genieten.

Foto's onder: Marcel van Saltbommel. Klik op het pijltje voor de volgende foto.

 

 

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency