- Sport
- 18 juni 2023
- Door Redactie
‘Financials’ maken tropenuren bij USV Nieuwleusen
NIEUWLEUSEN - Net als vorig jaar, won het team van KPMG het zeventiende Accountancytoernooi voor bedrijven uit de financiële dienstverlening.
Op een tropisch sportpark Hulsterlanden voetbalden zaterdag in totaal negentien teams om de grote wisselbeker. Baker Tilly Almelo moest genoegen nemen met plek 2. In de troostfinale won Tamek (3e) van EY (4e).
Organisator Dick ten Klooster reikte na afloop de prijzen uit, maar niet voordat hij alle vrijwilligers had bedankt dit toernooi mogelijk te maken. Arbiter Louis van Meenen uit Slagharen (bijna 82 jaar) werd speciaal in het zonnetje gezet. Bij wedstrijden en toernooien is hij is al vele decennia een vertrouwd gezicht op de velden van USV. Waarna het tijd was voor een drankje en een hapje van de barbecue van de Supportersvereniging.

Delen: