Foto: een van de teams. Foto: GVN.

Turnsters GVN Nieuwleusen Nederlands kampioen

NIEUWLEUSEN - De turnsters van Gymnastiekvereniging Nieuwleusen (GVN) deed vorige week zaterdag mee aan de Nederlandse Kampioenschappen groepsspringen C niveau in Utrecht. Per toestel waren er prijzen te behalen.

De turnsters, junioren en jeugd, hadden naast hun reguliere trainingsprogramma ook getraind op de onderdelen en het springen in teamverband. Springen moest als team van minimaal 6 en maximaal 9 personen. Het team van de junioren bestond uit Esmee Visscher, Kristy van den Hoogen, Claudia Velthuijsen, Chelina Wasschebalie, Elien Verkleij, Eva Eikelboom, Merel Benne en Elize Vedder. De meiden zetten goede oefeningen neer. De tegenstand was groot en het niveau hoog. Je moest bijna foutloos springen om in de prijzen te vallen. Op minitramp werden de junioren vijfde, op airtumbling vierde en op airtrack tweede van Nederland.

Jeugdturnsters

In de middag waren de jeugdturnsters aan de beurt, Meisjes tot 12 jaar. Het team bestond uit Milou van Blanken, Elin Kappert, Meike Kalteren, Amber Zandink, Amber Roos Martens, Stacey Haverkort, Farah Hoeve en Joann Knol. Ze maakten voor het eerst een NK mee. Op kast plankoline en airtrack werden ze vierde, op airtumbling en op minitramp pegasus tweede en als kers op de taart: eerste en dus kampioen van Nederland op minitramp.

Foto's onder: de huldiging van de turnsters. Klik op het pijltje voor de volgende foto.

 

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer? Laat het ons weten!

Lees meer

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency