- Algemeen
- 27 maart 2019
- Door Redactie
Derde Movie&Musical-concert Out of the Blue in Nieuwleusen
NIEUWLEUSEN - Er komt een derde uitvoering van het succesvolle ‘Movie&Musicalsongs’-concert van zanggroep Out of the Blue. Dat vindt plaats op vrijdag 5 april in de Ontmoetingskerk, Burg. Backxlaan 269 in Nieuwleusen, aanvang 20.00 uur.
Naar aanleiding van het succes van de beide voorstellingen in het theater De Stoomfabriek in Dalfsen is nu deze derde voorstelling gepland. De kaartjes voor de voorstellingen van 9 en 10 maart waren binnen twee weken uitverkocht. Omdat de belangstelling ook daarna nog groot bleek, is nu besloten tot een derde voorstelling.
Het koor onder leiding van Marion Mulders wordt ook bij deze voorstelling begeleid door Levi Akkerman (gitaar), Marleen Verhoeff (slagwerk) en de trompettisten van muziekvereniging Crescendo Excelsior. Daarnaast begeleidt dirigente Marion Mulders het koor op de piano.
Kaarten á tien euro voor volwassenen en vijf euro voor kinderen t/m 11 jaar zijn online te bestellen via www.blueonline.nl. Op deze website is meer informatie over de zanggroep te vinden, evenals op de Facebookpagina.

Delen: