- Sport
- 3 april 2025
- Door Redactie
Zonovergoten Dalfser schoolvoetbaltoernooi op sportpark Gerner
DALFSEN – De weergoden waren de organisatoren van het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi van de gemeente Dalfsen dit jaar goed gezind. Het was woensdagmiddag fantastisch voetbalweer op sportpark Gerner, waar twintig jongens- en dertien meidenteams in actie kwamen.
Het publiek, met veel ouders/verzorgers, opa’s en oma’s, maakte er samen met de schoolkinderen een gezellige middag van. In diverse poules streden de teams sportief om een plek in de finales, die vrijdagavond 11 april op sportpark Heidepark bij V.V. Lemelerveld worden gespeeld. De Spiegel uit Dalfsen en de Regenboog uit Lemelerveld zijn erg goed vertegenwoordigd, maar ook andere scholen doen een gooi naar de hoogste prijs in hun poule.
Finaleavond
Het programma van de finaleavond ziet er als volgt uit: 17.30 uur Jongens C-poule Het Avontuur 2 - De Spiegel 4; 17.30 uur Meisjes C-poule De Vuursteen 2 - Sjaloom 1; 17.30 uur Jongens B-poule Sprankel! 2 - De Spiegel 3; 18.15 uur Meisjes B-Poule De Regenboog 1 - De Spiegel 2; 18.15 uur Meisjes A-poule De Polhaar 1 - De Spiegel 1; 19.00 uur Jongens A-poule De Spiegel 1 - De Regenboog 1. Direct na afloop van de laatste wedstrijd worden de prijzen uitgereikt.
De winnaars van de finaleavond jongens A-poule en meiden A-poule kunnen vervolgens hun voetbaltalenten vertonen in de volgende regiofinales van de KNVB. De regiofinale wordt dit jaar in Dalfsen gespeeld.

Delen: