- Sport
- 1 oktober 2025
- Door Redactie
WK podium voor Loris Veneman op circuit van Aragon
DALFSEN - Het laatste weekend van september staat traditiegetrouw de WK superbike race in Aragon (Spanje) op de kalender.
Voor Loris Veneman was dit de derde keer dat hij op dit circuit in actie kwam voor het MTM Kawasaki team. Ook de afgelopen jaren kon er telkens een podiumtrofee mee naar Nederland worden genomen.
Hoge verwachtingen
Na in de trainingen al een all time record te hebben gezet waren de verwachtingen hoog voor de race. Na een spannend begin met een aantal incidenten ontsnapte één rijder. Loris Veneman voerde de achtervolgende groep aan en won dat gevecht. Met een tweede plek kon Loris opnieuw het podium beklimmen.
Teamcompetitie
In de team competitie staat het MTM Kawasaki team momenteel tweede. Met nog vier wedstrijden te gaan is de titel nog zeker mogelijk. De volgende wedstrijd is op 12 oktober op het circuit van Estoril in Portugal.
Delen: