- Sport
- 6 oktober 2025
- Door Redactie
Winst voor korfballers d’Ommerdieck Nieuwleusen
NIEUWLEUSEN - De korfballers van d’Ommerdieck zetten de thuis- en de returnwedstrijd tegen Oranje Zwart uit Zwolle om in winst, het werd 13-19 voor de Nieuwleusenaren.
Het was een spannende wedstrijd, waarbij de teams gelijk opgingen. Na 2-0 voorsprong van d’Ommerdieck, kwam Oranje Zwart na 3-2 langszij, 3-3. Bij 4-5 kwam Oranje-Zwart voor ’t eerst op voorspron. D’Ommerdieck speelde rustig door en wachtte de kansen af. En zo ging de rust in met een krappe voorsprong, 6-5.
Na rust
Meteen na rust maakte Oranje Zwart 6-6. Na 7-7 was er een goed opgezette aanval van d’Ommerdieck, die resulteerde in 9-7. Een zuiver schietend Oranje Zwart zorgde voor de stand 9-8. D’Ommerdieck kwam terug tot 12-8 . Na 12-9 zorgde Merle Wetering voor de eindstand 13-9. De eerste overwinning van d’Ommerdieck.
Doelpuntenmakers
Gerja Eykenaar 4x, Agnes Compagner 2x ,Roel Kikkert 2x ,Jarno Kronenberg 2x, Martin Alteveer, Lisanne Teeuwsen en Merle Wetering allen 1x.
Volgende wedstrijd
Zaterdag 11 oktober speelt d’Ommerdieck de laatste veldwedstrijd in Kampen, tegen Dos Kampen 5 om 15.30 uur.
Delen: