Foto: Isa, Fleur en Tess.

Vierde plaats voor turnsters Gymnastiekvereniging Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN - Drie teams van de turnselectie van Gymnastiekvereniging Nieuwleusen (GVN) deden zaterdag mee aan de tweede plaatsingswedstrijden voor team turnen Middenbouw 5 en Bovenbouw F in Oldemarkt.

Bij de Bovenbouw niveau F werd het team van Isa, Fleur en Tess keurig vijfde. Het is erg moeilijk om als team van drie tegen een team van zes op te boksen, omdat drie beste cijfers per toestel tellen voor de uitslag. De jonge turnsters, eerstejaars in de Bovenbouw, deden het prima.

Team 2

Het tweede team in de Bovenbouw F: Chantal, Hillyjanne, Amber, Julia en Florien hadden een sterke tegenstand en moesten op 4/10 punt na genoegen nemen met een vierde plaats, net naast het podium.

Team 3

Bij de jongsten werd het team Middenbouw 5: Joy, Vera, Liv, Jasmijn, Lisa en Suus keurig vierde. Individueel werd er goed geturnd,  maar er waren niet constant drie turnsters die goed scoorden per toestel. Maar alle teams kunnen tevreden zijn over hun prestaties.

Volgende wedstrijd

Op zaterdag 21 maart komen er teams in actie voor hun wedstrijden in Hengelo.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency