Foto: Vaartochten in de Vechtzomp zijn vast onderdeel van het festival.

Veel activiteiten tijdens Festival de Vecht

DALFSEN – ‘De Overijsselse Vecht: Niet weids, niet groots, maar weergaloos’. Zo begint het gedicht van Koos Geerds dat langs de speciale gedichtenroute, als nieuw onderdeel van Festival de Vecht, stond.

Deze wandel- en fietsroute was zaterdag één van de vele activiteiten op deze zonovergoten dag. De gedichten zijn gekozen na een oproep aan alle inwoners van Dalfsen om een gedicht in te sturen. Er was onder meer dichtwerk te bewonderen van Henri Kroes, Cigarbox Henri, Jetty van Munster, Harm Jan Bredewold, Siem van den Berg en Janny de Groot.

Vechtzomp

Vast onderdeel van het festival zijn de speciale vaartochten in de Vechtzomp, aangeboden door Waterschap Drents Overijsselse Delta.  Verder was er de hele dag van alles te beleven bij Buitenplaats De Broekhuizen, Boerenlogement Boerhoes en stuw/sluis Vechterweerd. Op het Koninginneplein bij theater De Stoomfabriek kwamen de liefhebbers van muziek ’s middags volop aan hun trekken.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency