Foto: Mark Boerman, hier afgeschermd door een verdediger van sv Hoogersmilde, had met twee treffers een ruim aandeel in de score. Foto: Peter Meijerink.

USV Nieuwleusen ruim langs sv Hoogermilde

NIEUWLEUSEN - Voetbalvereniging USV uit Nieuwleusen speelde zondagmiddag tegen vv Hoogersmilde. De Nieuwleusenaren wonnen met 4-1.

Vooraf waren de kansen van USV op de periodetitel miniem. Maar tijdens de rust van het duel met sv Hoogersmilde werden alle cijfers nog maar eens goed op een rij gezet. Want terwijl USV een riante 4-1 voorsprong op zak had, stonden alle concurrenten op puntenverlies. Zover kwam het allemaal niet. Uiteindelijk ging de prijs naar Havelte. Toch deed ook USV goede zaken. Het gat naar de koppositie werd teruggebracht tot slechts 1 punt.

Eerste helft

Binnen 5 minuten moest USV al wisselen na een ogenschijnlijk vervelende blessure van Max Schaeffer. USV was niet van de wijs en nam het initiatief. Niek Hamers, Ian Vlierman en Thijmen Stegeman stuitten op de boomlange doelman Willem Flokstra. Na een kwartier stond Thijmen Stegeman opnieuw oog in oog met de keeper van sv Hoogersmilde. Die was nu kansloos op de geplaatste bal in de verre hoek (1-0). Daarna kreeg een prima USV diverse mogelijkheden om de score verder uit te breiden. Een kopbal van Niek Ekkelenkamp miste kracht en even later had Leon Kooiker een nog grotere kans, maar gleed uit op de zompige grasmat. Na precies een half uur wist Mark Boerman de score wel te verdubbelen met een strak schot (2-0). sv Hoogersmilde zocht tussendoor waar het kon de aanval en antwoordde vanaf de aftrap. USV was achterin even niet bij de les en Melvin Koning wist daar wel raad mee (2-1). In de 37e minuut had USV de marge alweer hersteld. Na een corner bracht Stan Scholten met een kopbal Niek Hamers in stelling (3-1). Ingeleid door een slimme steekpass van Leon Kooiker maakte Niek Hamers even later de mooiste treffer van de middag na een prachtige sleepbeweging (4-1).

Tweede helft

Na rust viel er lange tijd weinig te melden. Beide ploegen probeerden wel iets aan de score te doen, maar precisie ontbrak. Pas in het laatste kwartier kreeg USV de druk er weer echt op. Met een hoofdrol voor de invallers. Milan Haddocks zette op snelheid Jort Kouwen in scoringspositie (5-1), En nadat hij zelf met een inzet de lat al raakte had Hidde Verbaarschot oog voor de vrijstaande Mark Boerman (6-1).

Volgende wedstrijd

Zondag begint de tweede helft van competitie. Dan gaat USV op bezoek bij DSC ‘65 uit het Drentse Dalerveen. Aanvang 14.00 uur op sportpark De Hoop.

 

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency