Foto: Max Lindeboom in prima scoringspositie voor de 1-1.

USV Nieuwleusen lijdt geflatteerde nederlaag tegen Titan

NIEUWLEUSEN - Na promotie naar de 3e klasse, liep USV in haar eerste wedstrijd tegen een verdiende, maar enigszins geflatteerde 0-3 nederlaag aan tegen Titan.

De ervaren en gedegen tegenstander uit Nieuw Weerdinge, die vorig jaar in de nacompetitie nog meestreed voor een plaats in de 2e klasse, was uiteindelijk een maatje te groot voor de blauwwitten. De gasten hadden met name in de beginfase het betere van het spel, maar gaandeweg de eerste helft groeide USV in de wedstrijd. Dat resulteerde in twee goede mogelijkheden voor Owen Ganzeboer en Niek Ekkelenkamp. Maar zij kwamen voor doelman Remon Poede niet tot een succesvolle afronding.

Na rust

Pal na rust werd keeper Rafaël Hetharia verrast door een verdekt afstandsschot van Tim Kollmer, wat resulteerde in een 0-1 voorsprong voor Titan. Een bittere pil voor de thuisploeg, maar het team van coach Gregory Wismeijer gaf de moed niet op en ging de strijd voor de gelijkmaker volop aan. Max Lindeboom kreeg na een mooie actie nog de beste kans, maar zijn afronding had onvoldoende kracht om het sluitpost Poede echt lastig te maken. In de laatste minuten vloeiden de krachten uit de Nieuwleusenaren en daar maakte Titan optimaal gebruik van. In de 84e en 90e minuut scoorden Martijn Tieks en Julian Luiten respectievelijk de 0-2 en 0-3 en hiermee kwam de wedstrijd tot een definitief einde.

Volgende wedstrijd

Zondag staat voor USV de uitwedstrijd tegen FC Ter Apel ’96 op het programma. Op sportpark ’t Heem wordt er dan om 14.00 uur afgetrapt.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency