Topdag voor turnselectie GVN

NIEUWLEUSEN - De turnselectie van Gymnastiekvereniging Nieuwleusen (GVN) had zaterdag een topdag.

In Hengelo stonden de finales voor de jeugd bovenbouw meerkamp toestelturnen op het programma. Chantal Lefers was via de voorrondes doorgedrongen tot deze finale. Ze turnde een prima wedstrijd maar moest genoegen nemen met een plaats in de middenmoot.

NK groepsspringen

Tegelijkertijd waren in Nijverdal de NK-wedstrijden groepsspringen C niveau. Het team met Marly Boer, Linde Beukhof, Babette Omlo,  Lieke Uilen, Esmee Wasschebalie, Liv Timmerman, Fleur Kalteren, Ella van der Meulen en Suus Scholten eindigde als vierde op zowel plankoline kast en minitramp en is derde van Nederland geworden op airtrack en pegasus. Een topprestatie van dit zeer jonge team dat nu al bij de besten van Nederland hoort.

Junioren

De junioren deden er nog een schepje bovenop. Het team met Fajah Hoeve, Fleur Kats, Tessa Fijlstra, Isa Dunnink, Leonie Nijboer, Emma Uitslag, Chelina Wasschebalie en Quinty Vogelzang liet zien de top van Nederland te zijn. Het team is tweede geworden op airtrack en eerste op zowel minitramp als pegasus. Daarmee mag het team zich een jaar lang twee keer Nederlands kampioen noemen, een prestatie waar de club enorm trots op is. Het betekent waarschijnlijk ook dat het juniorenteam promoveert naar het landelijke B niveau.

Komende zaterdag

Zaterdag 6 juni nemen selectieturnsters van GVN deel aan finalewedstrijden toestelturnen in De Spil in Nieuwleusen.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency