Foto: 't Vazel viert de winst. Foto: USV, Close-Up Fotografie.

’t Vazel wint opnieuw Combitoernooi in Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN - In totaal 60 teams streden vrijdagavond en zaterdag om respectievelijk de Hessenpoort- en de Combibokaal op het veld van voetbalvereniging USV.

Het voetbaltoernooi van teams van het Zwolse bedrijvenpark Hessenpoort werd voor de veertiende keer gehouden op sportpark Hulsterlanden en kende met de Zweedse meubelreus IKEA een nieuwe naam als winnaar. In de finale klopte het team Altrex. Ferm, winnaar van de twee recente edities van het toernooi, werd nu derde. Ook het team van Buisman plaatste zich voor de finaleronde, maar viel net buiten de prijzen.     

Combitoernooi

Het Combitoernooi werd precies 40 jaar geleden voor het eerst georganiseerd door USV en blijft een absolute hit op de activiteitenkalender. Dat bleek ook zaterdag weer met een vol deelnemersveld en een uitpuilend terras. De winst ging naar de toernooitijgers van meervoudig winnaar ’t Vazel. Klaas Engel Dienstverlening rook evenals vorig jaar aan de hoofdprijs, maar moest genoegen nemen met zilver. Team Wie Weet werd derde. De Supportersvereniging USV (vierde) ging in de poule als een speer. Dat bleek uiteindelijk geen garantie voor een podiumplek.

Accountancytoernooi

Komende zaterdag 15 juni gaat junimaand = toernooimaand bij USV verder met het Accountancytoernooi. Aan deze ook alweer achttiende editie van dit bedrijventoernooi doen 21 ‘financials’ mee.

Foto onder: team IKEA met de Hessenpoortbokaal. Foto: USV (Close-Up Fotografie)

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency