- Sport
- 12 april 2026
- Door Redactie
SV Dalfsen verliest van SC Markelo en is nu rode lantaarndrager
NIEUWLEUSEN - De wedstrijd in Markelo begon met een minuut stilte voor de overleden materiaalman Herman Mestebeld. Daarom speelde het team deze wedstrijd ook met rouwbanden. SV Dalfsen verloor de wedstrijd met 3-2.
De minuut stilte was nog maar net afgelopen, of de 1-0 stond al op het scorebord door een snel uitgevoerde aanval van Markelo. Daarmee liep SV Dalfsen direct achter de feiten aan.
Toch herpakte Dalfsen zich goed en werd gevaarlijk via Ole Woltmeijer, maar zijn schot ging net over. Dalfsen bleef druk houden en dit leidde in de 41e minuut tot de gelijkmaker door een kopgoal van Chiel Schilder uit een corner.
Na rust
In de tweede helft nam Dalfsen zelfs de leiding, Ole Woltmeier was nu wel trefzeker en schoof de bal achter de doelman van Markelo. Niet veel later kreeg Dalfsen zelfs een goede kans op de 3-1, maar na een lange rush vanaf de achterlijn stuitte Niek van Ringen op de goed uitgekomen doelman. Dalfsen bleef voetballen, maar Markelo scoorde in de 78e minuut, de scheidsrechter negeerde het appél voor hands. Het leed voor Dalfsen werd nog erger toen Markelo in de 87e minuut weer scoorde na slordig balverlies van Dalfsen op eigen helft. Gescoord werd er niet meer en Dalfsen keerde wederom zonder punten terug naar huis en neemt de rode lantaarn over van VV Ruinen.
Volgende wedstrijd
Volgende week speelt Dalfsen een thuiswedstrijd tegen SP Lochem, aanvang wedstrijd om 14.00 uur.
Delen: