Foto: SV Dalfsen Heren 1

SV Dalfsen verliest van Hulzense Boys

DALFSEN - In een kletsnat Hulsen speelde Dalfsen zaterdag een uitwedstrijd tegen de plaatselijke boys. Hulsen won met ruime cijfers: 7-2.

Terwijl de wind aantrok en de regen met bakken uit de lucht kwam, kostte een foutje in de verdediging het eerste Dalfser tegendoelpunt. Maar Dalfsen toonde veerkracht en kwam in de 30e minuut op gelijke hoogte door een mooi uitgespeelde kans van Sam van den Anker. Zes minuten later keek Dalfsen weer tegen een achterstand aan, dit was tevens de ruststand.

Na rust

Direct na rust weer een doelpunt van Hulzense Boys, maar Dalfsen scoorde even later de aansluitingstreffer. Sam van den Anker was wederom de doelpuntenmaker. Met nog 20 minuten te spelen gingen de supporters er eens goed voor zitten, want was Dalfsen in staat om op gelijke hoogte te komen? Het antwoord was een duidelijke ‘nee’ want Hulzense Boys scoorden nog maar liefst keer. De eindstand van 7-2 gaf dan ook geen ruimte voor onduidelijkheid.

Volgende wedstrijd

Dalfsen speelt volgende week zaterdag een thuiswedstrijd tegen DZC’68 uit Doetinchem, aanvang 14.30 uur.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency