SV Dalfsen vergeet te scoren tegen De Tukkers

DALFSEN - Tweedeklasser SV Dalfsen speelde de eerste competitiewedstrijd van 2026 zondag in Albergen tegen De Tukkers

De thuisclub overklaste Dalfsen vanaf het begin. Binnen vier minuten lag de bal al achter doelman Haarman. Linksbuiten Sjoerd Visschedijk van De Tukkers omspeelde de Dalfser goalie en dacht te scoren maar de bal werd nog net voor de lijn gekeerd door de Dalfser defensie. In de rebound bracht Kjehl Huisman de stand alsnog op 1-0 voor de thuisploeg. Dalfsen had het moeilijk met het aanvallende spel van de tegenstander. Het was aan doelman Haarman en aan een dosis geluk te danken dat de rust met 1-0 werd gehaald.

Na rust

Na rust een geheel ander spelbeeld met een beter Dalfsen en al snel volgden de eerste kansen. De beste mogelijkheid was voor David Grobbee die een verkeerde terugspeelbal onderschepte en alleen op de keeper afging. David deed alles goed maar zijn schot belandde op de paal. Er volgden nog een aantal mogelijkheden maar tot een doelpunt leidde dit niet. In de slotfase bracht Lex Kuipers van De Tukkers, na een goede combinatie, de eindstand op 2-0.

Volgende wedstrijd

Komende zondag speelt Dalfsen een thuiswedstrijd tegen WKE’16 uit Emmen. De wedstrijd op Sportpark Gerner begint om 14.00 uur.

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency