Loopgroep AG ’85 actief bij vier wedstrijden
Sport Nieuwleusen
NIEUWLEUSEN - Lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 kwamen in actie bij wedstrijden in De Lutte, Ommen, Schoonhoven en ’t Harde.
De Lutte
Roelien Russcher nam deel aan de Landgoed Twente Marathon met start in De Lutte, een marathon met smaak, waarbij er onderweg allerlei tussenstops zijn om iets te eten en te drinken. De deelnemers die als duo’s deelnamen moesten om en om hardlopen en fietsen. Uiteindelijk heeft Roelien Russcher 25 kilometer van de 42 kilometer hardgelopen en de rest gefietst, waarbij ze uitkwamen op een totaaltijd van 4.00 uur.
Ommen
Op de atletiekbaan van ACO in Ommen werd de Baaninstuif georganiseerd. Michel Wierbos liep de baanloop van 5.000 meter in 20.26,55 minuten. Henk Hokse liep 21.04,42 minuten.
Schoonhoven
Ido Verbree nam in Schoonhoven in de Krimpenerwaard deel aan de Jan Koudstaal Dijkloop, waaabij hij de halve marathon liep. Hij liep de 21,1 kilometer in 1.56.08. Hiermee liep hij de zesde halve marathon voor het klassement van ProRun, waarbij in elke provincie van Nederland een halve marathon wordt gelopen.
‘t Harde
Bij de A.Vogelloop in ’t Harde liep Dennis Brandenburg op zijn verjaardag de 5 kilometer in 17.56 minuten, waarmee hij derde overall werd en de eerste prijs in de categorie Mannen 40+ won.



