Dappere inwoners gemeente Dalfsen wagen Nieuwjaarsduik voor goede doelen

Sport Dalfsen
de Nieuwjaarsduik in Nieuwleusen
de Nieuwjaarsduik in Nieuwleusen Marcel van Saltbommel

Dalfsen

Op het strandje van de Bellingeweer kwam de opbrengst ten goede aan de ALS-teams Dalfsen en Nieuwleusen. Burgemeester Michael Sijbom deed hier ook mee aan de duik.

Nieuwleusen

Team Medgidia organiseerde weer de Nieuwjaarsduik in Nieuwleusen, in het water op de hoek Bosmansweg/Vechtland. Ondanks het gure weer waren er twintig deelnemers. Snert en chocolademelk was warm, de rest was toch wel extreem koud. De opbrengst bedraagt rond de 2.200 euro en wordt onder andere besteed aan het kinderproject Copii of Love van de Nieuwleusense Sandra Pasman in Roemenië.

Lemelerveld

Team Sukerbiet organiseerde voor de tweede keer de Nieuwjaarsduik in Lemelerveld. Eerst moest letterlijk het ijs nog worden gebroken in de zwemplas van Natuurlijk Heidepark. Maar toch dompelden zich 75 deelnemers in het koude water en brachten 2.500 euro bij elkaar voor Alpe d’HuZes/KWF.

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer?
Laat het ons weten!

Mail ons direct!