Sil Krol wint darttoernooi S.V. Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN – De Supportersvereniging S.V. Nieuwleusen organiseerde zaterdag het jaarlijkse darttoernooi.

Dit jaar deden maar liefst 44 deelnemers een gooi naar de titel "Beste darter van S.V. Nieuwleusen". Een groot aantal deed voor de eerste keer mee.

Nieuwkomer

Titelverdediger Dennis Telman sneuvelde in de kwartfinale. Toen werd al duidelijk dat er een nieuwe kampioen zou komen. Nieuwkomer Sil Krol schopte het in zijn eerste deelname direct tot de finale. Daarin moest hij het opnemen tegen meervoudig kampioen Jan Tinholt. Sil won de finale overtuigend met 4-1, waardoor hij zich nu een jaar lang de beste darter van S.V. Nieuwleusen mag noemen. Voor beide heren lagen er een mooie beker en een gevulde prijzenenvelop klaar.

Verliezersronde

In de verliezersronde namen Marnick Boerman en Jorden Zunnebeld het tegen elkaar op. Hoewel Jorden in deze troostfinale met 2-0 achter kwam, knokte hij zich knap terug en won uiteindelijk met 3-2. Ook voor Jorden was er een beker en een geldprijs. De laatste prijs van de avond, die voor de hoogste finish, ging ook naar Sil met een finish van 102.

Geslaagd

De Supportersvereniging kijkt terug op een zeer geslaagd toernooi, met een speciaal woord van dank voor Kevin Gort. Hij zorgde wederom voor een soepel verlopend toernooi.

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency