Foto: eigen foto SV Nieuwleusen.

S.V. Nieuwleusen pakt koppositie

NIEUWLEUSEN - S.V. Nieuwleusen speelde zaterdag thuis op ‘t Klaverblad tegen Tubantia uit Hengelo. Het werd 5-0 voor de thuisclub.

Het hoofdveld was niet bespeelbaar door de vele regen van de laatste tijd en de voetballers weken uit naar het ‘betere’ gras van veld 2. Waar het S.V. Nieuwleusen vorig jaar niet lukte, om in het debuutseizoen van de tweede klasse te winnen van Tubantia, slaagde het nu met vlag en wimpel.

Eerste helft

In de vijfde minuut was het al raak toen Tieme Brinksma een pass van Reinier Meijerink ontving en deze heerlijk transformeerde naar Randy Vink, die als spits koelbloedig de 1-0 aantekende. Tubantia probeerde wel het tij te keren, maar wanneer de ploeg van trainer Jeroen Elzinga ook maar iets aanzette, werd het direct gevaarlijk. Zo ook in de 28e minuut, toen Tieme via een combinatie Randy vond en deze de bal panklaar legde voor Tom Vasse. Die rondde deze prachtige aanval stijlvol af. Er regende nog meer kansen voor onder andere Reinier Meijerink, maar de nekslag voor Tubantia volgde vlak voor rust, toen Boaz Dekker Tom Vasse torpedeerde en terecht de rode kaart gepresenteerd kreeg van scheidsrechter O’Niel.

Tweede helft

Met tien man was er voor de mannen uit Hengelo geen houden meer aan in de tweede helft. S.V. Nieuwleusen bleef geconcentreerd en vol overgave voetballen voor een grotere overwinning en om het talrijke publiek te vermaken. De omsingeling leverde in het eerste deel van de tweede helft nog geen doelpunten op, maar wel veel hachelijke situaties voor het doelgebied van keeper Thom te Vaanholt. In de 78e minuut haalde aanvoerder Reinier Meijerink ‘droog’ de trekker over en schoot de 3-0 binnen. Ook Randy mocht nog even met zijn jeugdige fans achter het doel knuffelen toen hij achter zijn standbeen langs 4-0 binnen hakte. Het slotakkoord was ook voor Randy, die een schitterende pass van Reinier verzilverde. Al met al een vermakelijke voorstelling van de Nieuwleusenaren op het bijveld van het sportpark.

Volgende wedstrijd

Volgende week volgt om 14.30 de wedstrijd in en tegen Den Ham. De wedstrijden tegen Den Ham zorgden altijd voor spektakel. Bij winst is de eerste periodetitel binnen, wat eventueel alvast een toetje is voor na de competitie.

Scoreverloop:

5e minuut: Randy Vink 1-0
28e minuut: Tom Vasse 2-0
78e minuut: Reinier Meijerink 3-0
82e minuut: Randy Vink 4-0
90e minuut: Randy Vink 5-0

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency