Foto: Nieuwjaarsduik in Nieuwleusen. Foto Marcel van Saltbommel.

Inwoners beginnen 2025 met duik in koud water

DALFSEN - Op drie plaatsen in de gemeente Dalfsen begonnen inwoners het nieuwe jaar met een Nieuwjaarsduik.

Dalfsen

In Dalfsen had de traditionele Nieuwjaarsduik van het ALS-Team Dalfsen-Nieuwleusen door de onstuimige weersomstandigheden een iets andere opzet. Zo´n honderd deelnemers konden zich omkleden in een speciale tent bij het clubgebouw van IJsclub Stokvisdennen. Daarna liepen ze als warming up in colonne naar het strandje in Bellingeweer. Vervolgens doken de dappere Dalfsenaren de Vecht in. In totaal is door deelnemers en hun sponsoren 12.396 euro ingezameld voor onderzoek naar de ziekte ALS.

Nieuwleusen 

In Nieuwleusen sprongen de ruim dertig deelnemers aan de Nieuwjaarsduik van de Roemenië-werkgroep Medgidia  in de vijver aan het Vechtland. Ook hier konden door de harde wind geen tenten worden opgebouwd maar buurtbewoners stelden hun garages beschikbaar voor het omkleden. De verkoop van choco en snert gebeurde vanuit de bus. De opbrengst van 2.150 euro is bestemd voor de kinderen in Medgidia en omgeving. Daar geeft Sandra Pasman uit Nieuwleusen hen met veel enthousiasme iedere dag aandacht en liefde.

Lemelerveld

Lemelerveld begon het nieuwe jaar spetterend bij Natuurlijk Heidepark. Team Sukerbiet nam, op het laatste moment, de organisatie voor haar tekening. Het inschrijfgeld van de ruim vijftig sportievelingen komt ten goede aan de goede doelen van Team Sukerbiet in 2025: Roparun, Harstichting en Wensambulance.

Klik op het pijlje voor de nieuwjaarsduiken in Dalfsen en Lemelerveld (foto Hans Heerink)

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

Tip de redactie

Heb jij nieuws voor de Dalfser Marskramer? Laat het ons weten!

Lees meer

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency