Foto: op zomerkamp met IJsclub Stokvisdennen. Eigen foto IJsclub.

IJsclub Stokvisdennen Dalfsen op zomerkamp

DALFSEN - De jeugd van IJsclub Stokvisdennen uit Dalfsen is onlangs op zomerkamp geweest. Het scoutingterrein in Joure was de uitvalsbasis voor een weekend vol geslaagde sportieve activiteiten.

Het weekend startte op de skeelerbaan in Heerenveen met een mooie techniektraining, waarbij Stokvisdennen-lid Stefan Westenbroek de trainers ondersteunde en goede tips had voor de leden. Met onstuimig en wisselvallig weer ging de jeugd naar Joure, waar ze de tenten tijdens flinke windstoten uiteindelijk stevig in de grond vast konden zetten. Aan het einde van de middag stapte de groep nog op de racefiets om een stukje van het Friese platteland te verkennen, maar dat hield niet over.

Terherne

Tussen de buien door barbecueën en de volgende dag op naar Terherne, waar ze met een mooie platbodem naar het Kameleon-eiland werden vervoerd. Daar volgde eerst een looptraining en allerlei leuke activiteiten, waarbij droog blijven niet meeviel. Het was een beetje improviseren vanwege de weersomstandigheden, maar dat drukte de pret niet. Moe en voldaan werd de jeugd weer opgehaald door de ouders. Het was vast rustig op de achterbank.

 

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency