Foto: het Sproeifeest in Hoonhorst. Archieffoto: Marcel van Saltbommel.

Hoonhorst maakt zich op voor Sproeifeest

HOONHORST - Vier dagen gezelligheid en vermaak, van bingo tot brommertocht en van live muziek tot zeskamp.

Hoonhorst staat vier dagen lang helemaal in het teken van het jaarlijkse Sproeifeest. Van donderdag 26 tot en met zondag 29 juni is er weer van alles te beleven – van bingo tot brommertocht en van live muziek tot een zeskamp.

Oud-Hollandse Bingo

De aftrap van het feestweekend begint dit jaar op donderdag met een nieuwe activiteit: Oud-Hollandse Bingo in de feesttent. De kaarten voor deze bingo zijn vooraf te koop voor 7 euro via de website www.sproeifeest.nl of bij het Anjerpunt in Hoonhorst. Of op de avond zelf aan de tent: dan voor 8 euro. De bingo start om 20.30 uur en belooft een knusse en leuke avond te worden met verrassende prijzen.

Spelshow

Op vrijdag opent de organisatie het feest officieel om 18.00 uur. Voor de jongste feestgangers is er een kleurwedstrijd – de kleurplaten worden verspreid via de basisschool. Vanaf 19.30 uur spelen teams uit het dorp tegen elkaar in het spel ‘Ik hou van Hoonhorst’: een vrolijke spelshow in Hollandse stijl. Aansluitend barst het feest los met DJ Jordy om 21.00 uur en liveband Suit Up neemt het stokje over om 22.30 uur.

Jaarmarkt

De jaarmarkt start zaterdag om 9.00 uur en is altijd goed voor een gezellige sfeer en leuke koopjes. Om 10.00 uur begint de kinderochtend en brommerliefhebbers kunnen vanaf 10.30 uur een tocht maken door de omgeving, inclusief lunch. Meedoen kost 10 euro en aanmelden kan via tel. 06–3441 1782 of e-mail naar [email protected]
Nieuw is dit jaar de zeskamp, die om 14.30 uur begint. Teams van 6 tot 10 personen nemen het tegen elkaar op bij sportieve én grappige spellen. Rond 16.30 uur verzorgt De Woodpeckers een muzikaal optreden op het terrein. ’s Avonds gaat het dak eraf met DJ Yannick, Harrie Snijders en Barry Fest. De entree voor de zaterdagavond is 10 euro.

Dorpslunch

Het feestweekend wordt op zondag in stijl afgesloten. De oecumenische viering, waarin onder andere ds. Anco Tol voorgaat, begint om 10.30 uur. Aansluitend is er de gezamenlijke dorpslunch om 12.30 uur. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar via de website of het Anjerpunt. ’s Middags is er om 15.00 uur de bierfiets en verder volop muziek met optredens van onder meer DJ Hoff, Karambam!, Ammar en als grote afsluiter: Django Wagner om 20.00 uur.
Iedereen is van harte welkom op het Sproeifeest in Hoonhorst. Kijk voor het volledige programma, kaartverkoop en inschrijvingen op de website www.sproeifeest.nl

 

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency