- Sport
- 22 maart 2026
- Door Redactie
Goud voor turnselectie Gymnastiekvereniging Nieuwleusen
NIEUWLEUSEN - De turnselectie van Gymnastiekvereniging Nieuwleusen (GVN) was afgelopen weekeinde actief in Hengelo. Daar turnden ze de laatste wedstrijden teamturnen Bovenbouw E en Middenbouw 4.
Bij de Middenbouw 4 behaalde het team van Esmee, Babette, Fleur, Lieke, Linde en Lisse een keurige 4e plaats. Ze kwamen 15/100 tekort voor een 3e plaats. Bij de Bovenbouw E waren er drie teams van GVN in actie. Het team van Quinty, Tessa, Leonie, Emma en Chelina werd 5e. Het team van Naomi, Stacey, Milou, Meike en AmberRoos werd 3e. Als beste individuele turnster kwam hier Meike Kalteren uit de bus met een 4e plaats bij de junioren.
Goud
Het laatste team van GVN maakte de dag meer als goed. Het team van Heike, Elien, Eva, Elin, Sophie en Noah werd met overmacht 1e. Dit is de derde wedstrijd en elke wedstrijd werden ze 1e, erg goed gedaan. Bij de junioren werden Elien Verkleij en Elin Kappert 3e en Heike Dunnink behaalde de 1e. Bij de senioren werd Sophie Kijk in de Vegte 2e en Noah Hoeve 1e.
Volgende wedstrijd
Volgende week reizen jeugd- en seniorturnsters af naar Joure voor de plaatsingswedstrijden voor het NK individueel springen.
Delen: