Foto: Foto Marcel van Saltbommel.

Familie en vrienden verrassen Marcel van Leussen

NIEUWLEUSEN - Veehandelaar Johan van Leussen, woonachtig aan het Westeinde, heeft zijn werkzaamheden enige tijd geleden overgedragen aan zijn zoon Marcel van Leussen.

Marcel is en was al geen onbekende in de veehandel. Na vele jaren werkzaam te zijn geweest bij een veetransportbedrijf uit Staphorst werkte hij enige tijd als ZZP-er.

Nu is hij volop actief in de veehandel en heeft een 24 jaar oude vrachtwagen op de kop getikt.  Deze is tot in de details in zeven weken tijd opgeknapt, samen met Henk Emmink die over twee rechterhanden beschikt.

Gerestaureerde vrachtwagen

Zaterdag was het grote moment. De volledig gerestaureerde vrachtwagen werd aan familie en vrienden getoond. Als grote verrassing stonden alle vrienden met hun kinderen achterin de veewagen. Het dalen van de klep was dan ook een bijzonder moment voor Marcel en zijn familie. Ook tal van mensen uit de wereld van de veehandel waren aanwezig.

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency