Eén loper actief van Loopgroep AG '85 deze week

Slechts één loper van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 was de afgelopen week bij wedstrijden actief.

Dennis Brandenburg liep bij de Track Meeting op de atletiekbaan in Barendrecht de 800 meter in 2.17,75 minuten. Bij de Golden Lion in Leeuwarden liep Dennis Brandenburg de 800 meter in 2.19,46 minuten.
Door de tropische temperaturen werden afgelopen weekeinde diverse hardloopwedstrijden afgelast, in onze regio de Rijsserbergloop in Rijssen en de Halve marathon in Zwolle. In Zwolle zouden veel AG’ers deelnemen aan de halve marathon of de wedstrijd over 4 Engelse mijlen.

Munnnikenslagloop

Komende woensdag wordt in Rouveen de Munnikenslagloop georganiseerd. Meer informatie op www.munnikenslagloop.nl en www.ag85.nl

Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency