De Spiegel 6B wint Trefbaltoernooi voor Dalfser basisscholen

DALFSEN – Het Trefbaltoernooi voor basisscholen in de gemeente Dalfsen is terug van weggeweest.

Tijdens de corona-jaren ging het toernooi niet door. Dit jaar is er, in eerste instantie alleen de basisscholen in de kern Dalfsen, nieuw leven geblazen in het populaire toernooi.

Tien teams

In kulturhus Trefkoele+ kwamen woensdagmiddag tien teams in actie. Jongens en meisjes van de groepen 5 en 6 van De Polhaar, De Spiegel, De Vuursteen en Cyriacus (Hoonhost) speelden in twee poules. Na spannende poulewedstrijden plaatsten vier teams zich voor de halve finale. In deze halve finales won De Polhaar Knallers met 3-0 van De Polhaar Toppers en De Spiegel 6B wist met 2-1 te winnen van Cyriacus 5. In de finale behaalde De Spiegel een 6B een 3-0 overwinning op De Polhaar Knallers.

Uitslagen

De eindstanden in de poules:

Poule 1: 1. De Polhaar knallers:12 punten; 2. Cyriacus 5: 6 punten; 3. De Polhaar 5B-1: 5 punten; 4. De Spiegel Treffers: 4 punten; 5. De Vuursteen 5: 3 punten.

Poule 2: 1. Spiegel 6B: 10 punten; 2. De Polhaar Toppers: 7 punten; 3. De Spiegel AB: 5 punten 4. Cyriacus 6: 4 punten 5; Polhaar 5A-1: 2 punten.



 

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency