Foto: d'Ommerdieck.

D’Ommerdieck Nieuwleusen viert jubileum met spelprogramma

NIEUWLEUSEN - Korfbalvereniging d’Ommerdieck uit Nieuwleusen bestaat dit jaar 45 jaar en vierde zaterdag het jubileumfeest op ludieke wijze.

De feestcommissie had voor een prachtig spelprogramma gezorgd. De leden werden in teams verdeeld en bij het spelen van de verschillende (water) spelen en proeven en drinken van verschillende bijzondere gerechten, kwam het op teamspirit, behendigheid, intelligentie en rekenvaardigheid aan. Elk team zorgde voor goed samenspel en team Blauw had uiteindelijk de meeste punten.

Afscheid

De leden namens tijdens de barbecue afscheid van Jeanine Bril, zij trainde de jongste jeugd. Carlijn Haan nam eveneens afscheid, zij trainde ook de jongste jeugd, maar was ook speelster van het tweede team. Voorzitter Robert Batterink keek terug op 45 jaar d’Ommerdieck en bedankte de beide dames voor hun jarenlange lidmaatschap en inzet.
De eerste training na de vakantie is op woensdag 30 augustus. Nieuwe korfballers zijn van harte welkom.    

Foto onder: team blauw.

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency