Foto: Marcel van Saltbommel

Brandweer rukt uit naar Meeleweg Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN - Zondagmiddag 8 maart werden de brandweerposten van Dalfsen en Nieuwleusen opgeroepen voor een rietbrand aan de Meeleweg.

Langs de Bulderssloot stond een rietkraag in brand wat voor enige rookontwikkeling zorgde. In eerste instantie was brandweer Dalfsen onderweg met een speciaal natuurbrandbestrijdingsvoertuig. Dit 4x4 aangedreven voertuig kan in moeilijk begaanbaar gebied rijden. In dit geval was het een buitenbrandje vlakbij de Meeleweg en hierop is ook de brandweer van Nieuwleusen opgeroepen. Eenmaal ter plaatse gekomen was de brand al onder controle en konden de voertuigen snel weer terugkeren naar de kazernes.

Klik op de afbeelding voor een vergroting.
Delen:

De Dalfser Marskramer

Verschijnt iedere dinsdag in een oplage van 22.900 exemplaren in Ankum, Balkbrug, Dalfsen, Hasselt, Hoonhorst, IJhorst, Lemelerveld, Nieuwleusen, Oudleusen, Rouveen, Staphorst, Vinkenbuurt en Witharen.

© - Ontwerp & realisatie: FIZZ | Digital Agency